Характеристики
| Серия | Cloud Alpha |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Червени |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15 Hz – 21 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 62 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Аудио контроли на корпуса, DTS слушалки:X, Електретен кондензерен микрофон |
| Дължина на кабел | 0,5 m |
| Интерфейс | USB 2.0, 2,4 GHz |
| Живот на батерията | До 300 часа |
| Време за зареждане | 4,5 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Corsair HS65 WIRELESS, Carbon, v2
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 147 €
287.51 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS65 WIRELESS, White v2
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 147 €
287.51 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 159€ (-12%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Corsair HS80 MAX Wireless Headse...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 MAX Wireless Headse...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 188€ (-36%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech G PRO X LIGHTSPEED Wire...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
JABRA EVOLVE2 55, Link380c MS St...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка Jabra
Серия Cloud Alpha
|
|
HyperX Cloud Alpha Wireless, Black-Red | 179€ |
HyperX Cloud Alpha Black-Red | 79€ |
