Характеристики
| Серия | HE-R9 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15Hz-35kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Technics EAH-AZ100E - черни
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 289 €
565.24 лв. -
Technics EAH-AZ100E - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 299 €
584.80 лв. -
beyerdynamic DT 900 Pro X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
beyerdynamic DT 700 PRO X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Sennheiser HD 620S
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 279 €
545.68 лв. -
Technics EAH-A800 - черни
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 279 €
545.68 лв. -
Technics EAH-AZ80 - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 279 €
545.68 лв.
Серия HE-R9
|
|
HIFIMAN HE-R9 Wired | 245€ |
HIFIMAN HE-R9 Wireless | 379€ |
