Характеристики
| Серия | uRage SoundZ 400 V2 |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20Hz - 20 000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 16 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Оптимизирани за работа с компютър и PS5, DTS Headphone:X 2.0, Контрол силата на звука, |
| Честотен обхват на микрофона | 50Hz-10kHz |
| Дължина на кабел | 2.2 метра |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PlayStation® 5 |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия uRage SoundZ 400 V2
|
|
Hama uRage "SoundZ 400 V2", USB,черни | 32€ |
