Характеристики
| Серия | uRage SoundZ |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | За да заглушите, просто сгънете рамото на микрофона на слушалките за игри с Flip to Mute; за гласов чат, сгънете отново,Контролирайте силата на звука интуитивно с помощта на въртящото се копче на слушалките,Подложките за уши, изработени от дишащ мрежест материал, осигуряват подобрен комфорт и не притискат ушите,Разглобяем кабел uFlex: пълна гъвкавост и чистота благодарение на разглобяем кабел с кабелен мениджър |
| Честотен обхват на микрофона | 50 Hz - 10 kHz |
| Дължина на кабел | 2.2 метра |
| Интерфейс | 2 x 3.5mm жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Sony Playstation 4/5, Microsoft Xbox One/Series X/S, смартфон |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
TRUST Ayda USB PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
TRUST GXT 415SM Zirox, Superman
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 21 €
41.07 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, Pink
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415PS Zirox, за PS5
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 23€ (-34%)15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 415 Zirox, Blue
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming
Серия uRage SoundZ
|
|
Hama "uRage SoundZ 100 V2 | 20€ |
Hama uRage SoundZ 100, White | 25€ |
