Характеристики
| Серия | Spirit Chop II |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 10 мм |
| Допълнителни функции | Сензорни бутони за плей/пауза, смяна на песни и приемане на разговори,IPX4 защита от вода – подходящи за тренировки и ежедневна употреба,Ергономичен дизайн: Леки, компактни и стабилни във всяко ухо,Пасивна шумоизолация: Осигурена чрез силиконовите накрайници (3 размера – S/M/L),Вграден микрофон: Подходящ за ясни телефонни разговори и гласови асистенти, Накрайници 3 размера (S/M/L) |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz – 5 kHz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Живот на батерията | До 4 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | Android, iOS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Да |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия Spirit Chop II
|
|
Hama Spirit Chop II, White | 24€ |
Hama Spirit Chop II, Black | 24€ |
