Характеристики
| Серия | HS-USB 250 V2 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 6 kHz |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB-A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC Office слушалки |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Edifier P180 USB-C, White
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 12 €
23.47 лв. Виж всички продукти с марка Edifier -
Marvo Lumi 40 HG8959
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Marvo -
Redragon Ares H120-BK-RGB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Redragon -
TRUST Ayda PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Fury Gaming Headset Phantom Blac...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Fury
Серия HS-USB 250 V2
|
|
Hama HS-USB 250 V2" | 14€ |
