Характеристики
| Серия | HS-P200 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Слушалки с микрофон и лента за глава,Микрофон с рамо за вертикално позициониране,Бутонът за изключване звука на микрофона,Регулиране на звука,Кабел само на едната страна, за удобно носене без заплитания,Ултралека за отличен комфорт при носене |
| Честотен обхват на микрофона | 50 Hz - 10 kHz |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 2 x 3.5mm жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BR
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Sony MDR-EX15AP черни
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Hama HS-P300
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Fury Gaming Headset Raptor
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BY
- микрофон
- подплатени наушници от еко кожа
- 3.5мм комбиниран жак
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Sony MDR-EX15AP розови
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-EX15AP сини
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия HS-P200
|
|
Hama HS-P200 | 11€ |
