Характеристики
| Серия | Fun C |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 - 20 000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Подплатена лента на главата, която осигурява комфорт при дълго носене.,Лентата се регулира, за да пасне на формата и размера на главата ти.,Меки наушници, които подобряват комфорта и изолацията.,Кабелът е само от едната страна, което дава повече свобода на движение и по-чист външен вид. |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz – 10 kHz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Fun C
|
|
Hama "Fun II", 3.5 мм жак, черни | 11€ |
Hama "Fun II", Оранжев | 12€ | |
Hama "Fun II", зелени | 12€ |
