Характеристики
| Серия | Freedom Buddy II |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Оранжев |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 10 мм |
| Допълнителни функции | Пасивна шумоизолация – чрез добър фит в ухото, 3 еквалайзерни режима – усилен бас, подсилени високи или балансиран звук, Сензорно управление (finger-touch) – контрол на музика/обаждания с докосване, Силиконови накрайници – в 3 размера (S, M, L) за персонален комфорт, Пряк достъп до Siri / Google Assistant |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz – 5 kHz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Живот на батерията | 4 часа |
| Време за зареждане | 2 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | Android устройства, iOS устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия Freedom Buddy II
|
|
Hama Freedom Buddy II, Orange | 17€ |
Hama Freedom Buddy II, Green | 17€ | |
Hama Freedom Buddy II, Pink | 17€ | |
Hama Freedom Buddy II, Violet | 17€ | |
Hama Freedom Buddy II, White | 17€ | |
Hama Freedom Buddy II, Black | 17€ |
