Характеристики
| Серия | 2.1 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Управление вградено в кабела, Кабел излизащ от едната страна - против заплитания |
| Интерфейс | 2 x 3.5mm жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | таблет / преносим компютър / компютър с 2 x 3.5 мм жак порт |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
TRUST Ayda PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 18 €
35.21 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Fury Gaming Headset Phantom Blac...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
TRUST Ayda USB PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Logitech H111
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Radon 720 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
EPOS Sennheiser PC 3 Chat
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 14 €
27.38 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Hama "uRage SoundZ 100 V2
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
TRUST GXT 415SM Zirox, Superman
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming
Серия 2.1
|
|
Hama "HS-P350" | 20€ |
