Запознайте се с Genesis Toron 531 – слушалки, с които ще чувате всеки детайл. Това е изцяло нов, универсален модел с 50-милиметрови драйвери, настроени да ви осигурят предимство във всяка ситуация. Свържете ги към различни платформи и говорете и играйте с часове благодарение на издръжливия и удобен дизайн, създаден за взискателните.


ЗВУК, КОЙТО ЩЕ ВИ ИЗНЕНАДА
Търсите универсален звук, който работи еднакво добре както за гейминг, така и за всичко друго? Запознайте се с Genesis Toron 531 – слушалки, които ви позволяват да чувате повече. Благодарение на 50-милиметровите драйвери, способни да възпроизвеждат честоти с по-широк диапазон и съответно по-детайлен и балансиран звук, ще получите точно това, което очаквате от слушалките - мощност, детайлност и динамика.

БЕЗ БОЛКА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАСОВЕ
Genesis Toron 531 са слушалки от затворен тип със стъпаловидно регулиране на ширината и нулева компресия, които ефективно изолират от външни шумове. По-малко нежелан шум означава повече фокус върху играта ви и това не спира дотук. Дишащият и мек материал от вътрешната страна на лентата за глава ще осигури оптимална температура и ще минимизира риска от изпотяване. Удобните кожени наушници от мемори пяна с текстилен горен слой не само се приспособяват към потребителя и запомнят формата на главата, но също така съчетават най-добрите характеристики на кожените наушници (затихване на звука) и платнените (максимален комфорт при контакт с кожата). Ще намерите и допълнителен комплект от изцяло текстилни подложки за още повече комфорт в горещите дни. Имате ли нужда от още нещо?

ЕФЕКТИВНА КОМУНИКАЦИЯ
Комуникирайте по-ефективно с динамичния микрофон с честотна характеристика в диапазона 100 - 10000 Hz. Регулирайте го лесно според вашите предпочитания благодарение на гъвкавото му рамо и контролера, разположен върху кабела. В случай, че използвате външен кондензаторен микрофон, микрофонът на Genesis Toron 531 може да бъде премахнат само за секунда, намалявайки теглото на слушалките.

НАДЕЖДНА КОНСТРУКЦИЯ
Изберете слушалки, които ще ви служат дълго време. Когато създавахме Toron 531, знаехме, че конструирането на наистина издръжливи слушалки не е лесно, но е възможно. Резултатът е модел, разполагащ с гъвкава лента за глава, здрави водачи на системата за регулиране на широчината и закрепващи метални елементи, допълнени от фини лога на Genesis и класически бял цвят. Всичко това превръща Toron 531 в модел, който пасва както в геймърска конфигурация, така и в офиса или в движение.

ЛЕСНО СВЪРЗВАНЕ
Genesis Toron 531 са мултиплатформени слушалки. Това означава, че можете лесно да ги свържете към вашия смартфон, конзола и всяко друго устройство, оборудвано с 3,5 мм конектор. Изцяло разглобяемият кабел и отделящ се микрофон ще ви улеснят при транспортирането, а допълнителният контролер осигурява бързо и лесно управление. В комплекта ще намерите и 1,5-метров сплитер, който ще ви позволи да свържете слушалките към компютър, оборудван с отделен жак за микрофон и слушалки.

Характеристики
| Серия | Toron 531 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Контролер с колело за сила на звука и заглушаване на микрофона, Два комплекта възглавнички за уши |
| Дължина на кабел | 1 метра |
| Интерфейс | Мини жак 3,5 мм x1, мини жак 3,5 мм x2 |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android, Asus Rog Ally, XBOX One, Microsoft XBOX One S, Microsoft XBOX One X, Microsoft XBOX Series S, Microsoft XBOX Series X, PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Steam Deck |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
A4TECH Bloody MC750
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 34 €
66.50 лв. Виж всички продукти с марка A4tech -
Razer BlackShark V2 X
- Over-ear
- Кабелна връзка
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
TRUST GXT 498 Forta Black, за PS5
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 46 €
89.97 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT 498W Forta White, за PS5
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 46 €
89.97 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
Logitech H390, ROSE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390, WHITE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Radon 800 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия Toron 531
|
|
Genesis Toron 531, White | 25€ |
Genesis Toron 531, Black | 25€ |
