Характеристики
| Серия | Neon 764 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | RGB подсветка на наушниците с възможност за персонализиране,Вграден контролер с функции,Виртуален звук 7.1 |
| Честотен обхват на микрофона | 100 - 10000 Hz |
| Дължина на кабел | 2.2 метра |
| Интерфейс | USB-A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android, PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
JABRA Evolve 10
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 32 €
62.59 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
TRUST GXT489 Fayzo Headset Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST GXT489 Fayzo Headset White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
TRUST Ayda USB-ENC PC headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
TRUST GXT489 Fayzo Headset Purple
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
Genesis Argon 600
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-17%)29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
EPOS Sennheiser PC 7 USB
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 30 €
58.68 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
TRUST GXT492SM Carus Multiplatfo...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 30 €
58.68 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming
Серия Neon 764
|
|
Genesis Neon 764, White | 39€ |
