Характеристики
| Серия | raptor |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15 Hz - 25 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 2x3,5 мм мини жак, USB тип A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BR
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Hama HS-P300
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BY
- микрофон
- подплатени наушници от еко кожа
- 3.5мм комбиниран жак
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Philips TAE1105WT
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Hama HS-P200
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 11 €
21.51 лв. Виж всички продукти с марка Hama
Серия raptor
|
|
Fury Gaming Headset Raptor | 9€ |
