Характеристики
| Серия | Phantom |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20000 Hz |
| Допълнителни функции | RGB подсветка |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB + 1 x 3,5 мм минижак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Playstation 4, XBOX или Nintendo Switch |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Hama HS-USB 250 V2"
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 14 €
27.38 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Marvo Lumi 40 HG8959
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Marvo -
TRUST Ayda PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
HyperX Cloud Mini, Lavender
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 32€ (-21%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
TRUST Ayda USB PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Edifier K800 USB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Edifier
Серия Phantom
|
|
Fury Gaming Headset Phantom Black-Blue | 15€ |
