Характеристики
| Серия | Bathys |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бежов |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15Hz to 22kHz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Микрофон, Контрол на звука, Едностранен кабел, Сменяем кабел, Шумопотискане |
| Дължина на кабел | 1,2 м кабел с 3,5 мм жак 1,2 м USB Type-C кабел |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, USB, Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | До 15 метра |
| Живот на батерията | До 30 часа Bluetooth Noise Cancelling До 35 часа с 3,5 мм жак До 42 часа с USB DAC |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android устройства, iOS устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
beyerdynamic Amiron Wireless Tesla
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 700€ (-21%)552 €
1079.62 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Apple AirPods Max (USB-C) - Orange
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Star...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Blue
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Midn...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Purple
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Sennheiser IE 600
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 792 €
1549.02 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Bang & Olufsen Beoplay HX Black-...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 599 €
1171.55 лв. Виж всички продукти с марка Bang & Olufsen
Серия Bathys
|
|
Focal Bathys DUNE | 664€ |
Focal Bathys Deep Black | 680€ |
