Характеристики
| Серия | Azurys |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15 Hz - 22 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 26 |
| Дължина на кабел | 1.25 м кабел с 3.5 мм жак |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Пътуване, Домашно аудио и TV, Висок клас (High-End) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
HIFIMAN HE-R9 Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 560 €
1095.27 лв. -
beyerdynamic DT 1770 Pro MK II T...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 460 €
899.69 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
beyerdynamic Amiron Wireless Tesla
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 700€ (-21%)552 €
1079.62 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Apple AirPods Max (USB-C) - Orange
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Star...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Blue
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Midn...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Purple
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв.
Серия Azurys
|
|
Focal Azurys | 485€ |
