Характеристики
| Серия | Viro Plus USB |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 – 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Дължина на кабел | 1.2–2.9 метра |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows 10, macOS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Logitech H540, black
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
MS Xbox Stereo Headset
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. Виж всички продукти с марка Microsoft -
ASTRO A10, Lilac
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
ASTRO A10, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
ASTRO A10, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
Logitech G335 Wired Gaming Heads...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 71 €
138.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G335 Wired Gaming Heads...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 71 €
138.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
Серия Viro Plus USB
|
|
Endorfy Viro Plus USB Onyx White | 60€ |
