Характеристики
| Серия | P180 USB-C |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 20Hz - 40KHz |
| Драйвъри | 14.2 мм |
| Допълнителни функции | Многопосочен и високочувствителен микрофон осигурява чистота на телефонните разговори, Три бутона за управление на линия за лесно преминаване от музика към разговори, Компактен и лек дизайн за целодневен комфорт, Избор на бял шум, опции за еквалайзер и настройка на времето за възпроизвеждане |
| Дължина на кабел | 110cm ± 5cm |
| Интерфейс | USB Type C |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Поддръжка на операционна система | Мобилен телефон, PC таблет |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-EX15AP розови
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-EX15AP сини
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Sony MDR-ZX110, в бяло
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия P180 USB-C
|
|
Edifier P180 USB-C, White | 15€ |
