Характеристики
| Серия | WH3024 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Микрофон със 260° завъртане (+/-130°) (подходящо за потребители L/R), Пасивно шумопотискане Сертифициран за Microsoft Teams (Open Office) ,Сертифициран за Zoom |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz - 14kHz |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB тип-C: (USB адаптер USB-A (щепсел), USB-C (гнездо)) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Win11/10 64 Bit, Mac OS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Razer BlackShark V2 X USB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 78 €
152.56 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
HyperX Cloud Stinger 2, Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 128€ (-32%)87 €
170.16 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Razer Kraken V3 X USB
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 88 €
172.11 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Corsair HS65 SURROUND Wired Gami...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 88 €
172.11 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech G432, black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Huawei FreeBuds 7i, Conch-T010, ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Huawei -
Alienware Wired Gaming Headset -...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия WH3024
|
|
Dell Wired Headset - WH3024 | 92€ |
Dell Wireless Headset - WL3024 | 159€ |
