Характеристики
| Серия | Sono |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 22 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz — 10.000Hz |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PlayStation, XBOX, Switch, мобилен телефон с 3,5 мм жак, Meta Quest 2 VR |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Logitech H390, ROSE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390, WHITE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H540, black
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
MS Xbox Stereo Headset
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. Виж всички продукти с марка Microsoft -
ASTRO A10, Lilac
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
ASTRO A10, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
ASTRO A10, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв.
Серия Sono
|
|
Dark Project Sono Wired - White/Gold | 69€ |
