Характеристики
| Серия | HS65 SURROUND |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Dolby Audio, Audio CUE софтуер |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz до 10kHz |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Mac, PlayStation 4/5, Xbox One / Series X S, Nintendo Switch, мобилни устройства |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Lenovo Legion H600 Wireless Gami...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Razer BlackShark V2 X USB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 78 €
152.56 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
HyperX Cloud Stinger 2, Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 128€ (-32%)87 €
170.16 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Lenovo Wireless VoIP Headset (Te...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Razer Kraken V3 X USB
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 88 €
172.11 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Logitech G432, black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
JBL Quantum 360 Wireless, Teal
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL
Серия HS65 SURROUND
|
|
Corsair HS65 SURROUND Wired Gaming Headset White (EU) | 88€ |
