Характеристики
| Серия | Shadder GH-6 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Колело за управление на силата на звука, многоцветна подсветка, LED индикатор за микрофона |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB-A и 3,5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Компютърен таблет, клетъчен телефон, компютърна мултимедия |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Fury Gaming Headset Phantom Blac...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
Canyon Shadder GH-6 CND-SGHS6B, ...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
EPOS Sennheiser PC 3 Chat
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 14 €
27.38 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Lenovo USB-A Wired Stereo Headse...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 39€ (-51%)19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Genesis Radon 720 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 29€ (-13%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия Shadder GH-6
|
|
Canyon Shadder GH-6 CND-SGHS6W, бели | 29€ |
Canyon Shadder GH-6 CND-SGHS6B, черни | 29€ |
