Характеристики
| Серия | CNS-CHSC1B |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Червени |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Честотен обхват на микрофона | 30Hz - 16kHz |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3.5 комбинирана връзка |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Съвместими с таблети и смартфони |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1B
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Fury Hellcat
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
Canyon EP-3 CNE-CEP3G
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Hama NHS-P100
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Canyon CNS-CEP6W
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BY
- микрофон
- подплатени наушници от еко кожа
- 3.5мм комбиниран жак
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Fury Gaming Headset Raptor
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
Hama HS-P300
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Hama
Серия CNS-CHSC1B
|
|
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BR | 10€ |
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BY | 10€ | |
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1B | 10€ |
