Характеристики
| Серия | CNS-CEP3 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Зелени |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 20-20000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 15 мм |
| Допълнителни функции | 3 размера тапички |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | Мобилен телефон, Преносима аудиосистема, PC таблет |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Canyon CNS-CEP5R
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon CNS-CEP5B
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon CNS-CEP5W
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
JLAB JBUDS Pro Signature Earbuds...
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBUDS Pro Signature Earbuds...
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBUDS Pro Signature Earbuds...
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Canyon CNS-CEP6W
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Sony MDR-EX15AP черни
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия CNS-CEP3
|
|
Canyon EP-3 CNE-CEP3G | 7€ |
Canyon SEP-3 CNS-CEP3BG | 7€ | |
Canyon EP-3 CNE-CEP3DG | 7€ | |
Canyon EP-3 CNE-CEP3R | 8€ |
