Характеристики
| Серия | DT 880 Pro |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 5Hz - 35kHz |
| Импеданс (ОМ) | 250 |
| Допълнителни функции | Πoлyoтвopeни cтyдийни cлyшaлĸи, Meĸи и cмeняeми вeлypeни пoдлoжĸи зa yши, Πpoизвeдeни в Гepмaния |
| Честотен обхват на микрофона | 5Hz - 35kHz |
| Дължина на кабел | Едностранен, навит кабел - 3 м. |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Audio-Technica ATH-AD500X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 163 €
318.80 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Urbanista Miami, Pearl white
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 178 €
348.14 лв. -
Apple AirPods 4 (USB-C) with Act...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 199 €
389.21 лв. -
beyerdynamic Free BYRD, сиви
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Razer Barracuda, Quartz
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Urbanista Los Angeles, Desert Gray
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. -
Urbanista Los Angeles, Midnight ...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. -
Skullcandy Crusher ANC 2, Black
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy
Серия DT 880 Pro
|
|
beyerdynamic DT 880 Pro | 259€ |
