Характеристики
| Серия | DT 1770 Pro MK II Tesla |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 5-40,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 40 |
| Допълнителни функции | Затворен дизайн, Максимален комфорт за дълги сесии, Гъвкавост на професионално ниво, TESLA.45 Драйвери |
| Дължина на кабел | 3м прав кабел (Mini-XLR), 5м навит кабел (Mini-XLR) |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Висок клас (High-End), Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Jabra Engage 65 Mono
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 393 €
768.64 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Engage 75 Mono
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 403 €
788.20 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
HIFIMAN HE-R9 Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 560 €
1095.27 лв. -
Sennheiser HD 660 S2
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 539 €
1054.20 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Beats Studio Pro Wireless, Black
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Studio Pro Wireless, Navy
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Focal Azurys
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 485 €
948.58 лв.
Серия DT 1770 Pro MK II Tesla
|
|
beyerdynamic DT 1770 Pro MK II Tesla | 460€ |
