Характеристики
| Серия | ATH-M20xBT |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 5Hz - 32kHz |
| Импеданс (ОМ) | 36 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Режим с ниска латентност, който подобрява синхронността между аудио и видео за гладко поточно предаване и игри, Функция за многоточково сдвояване, която позволява да останете свързани с две Bluetooth устройства едновременно, Микрофонът и бутоните, вградени в лявата слушалка, ви позволяват лесно да контролирате обажданията, възпроизвеждането на музика и силата на звука, Изработени от професионални материали подложки за уши и лента за глава за дълготрайна издръжливост и комфорт |
| Честотен обхват на микрофона | 50 Hz – 20 kHz |
| Дължина на кабел | USB кабел за зареждане (USB-A / USB-C) - 30 см ; Аудио кабел 1.2 м с позлатен 3-пинов, ъглов жак |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, Bluetooth |
| Живот на батерията | До 60 часа (до 3 часа употреба след 10-минутно бързо зареждане) |
| Време за зареждане | 4 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Пътуване, Мобилни устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony WH-CH720N, черни
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 112€ (-20%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, сини
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, розови
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, бели
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Skullcandy Push Active True Wire...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
Logitech G435, Blue and Raspberry
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Audio-Technica ATH-S300BT Wirele...
- Over-ear
- Безжична/ кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
JBL Tune 670NC, Black
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL
Серия ATH-M20xBT
|
|
Audio-Technica ATH-M20xBT | 106€ |
