Характеристики
| Серия | TUF Gaming H3 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | 7.1 съраунд звук |
| Честотен обхват на микрофона | 50 ~ 10000 Hz |
| Дължина на кабел | 1.3 метра кабел за слушалки + 1.3 метра сплит кабел |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One и мобилни устройва |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия TUF Gaming H3
|
|
ASUS TUF Gaming H3 Gunmetal | 56€ |
