Характеристики
| Серия | A10 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Сив |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20-20,000 Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Издръжлива конструкция с гъвкава лента за глава, вградени контроли за силата на звука |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3,5 мм 5-полюсен жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PS5/ PC/Mac/Xbox Series X|S |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия A10
|
|
ASTRO A10, Gray | 63€ |
ASTRO A10, Black | 56€ | |
ASTRO A10, White | 56€ | |
ASTRO A10, Lilac | 56€ |
