Характеристики
| Серия | Bloody MR720 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Многоцветни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 16 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Функционален контрол: One-Step |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 KHz |
| Дължина на кабел | USB-C зареждащ кабел:80 cm; AUX 4-Pin 3.5 mm аудио кабел:150 cm |
| Интерфейс | Bluetooth v5.0 + 2,4 GHz + кабел |
| Обхват на безжичната връзка | 12 метра |
| Живот на батерията | 44 часа |
| Време за зареждане | приблизително 2.5 часа |
| Материал на корпуса | Алуминий |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | компютър/таблет/мобилен телефон/PS 4,5/Switch/Xbox |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Bloody MR720
|
|
A4tech Bloody MR720 Naraka | 55€ |
