Характеристики
| Серия | BH220 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бежов |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Дистанционно функционално управление |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz - 10KHz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | 40 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия BH220
|
|
A4tech BH220, Beige | 21€ |
A4tech BH220, Blue | 21€ |
