Характеристики
| Серия | Nitro II NHW200 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 100 - 10 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 21 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Неодимови магнити,Omni-directional микрофон, позволяващ голяма чувствителност и кристален звук,RGB подсветка,Active Noise Canceling технология |
| Дължина на кабел | 2.1 метра |
| Интерфейс | 1 x 3.5 мм жак, USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Nitro II NHW200
|
|
Acer Nitro II NHW200 Black | 36€ |
