Характеристики
| Марка | ZOWIE |
|---|---|
| Екран | 24.5 инча (62.23 см) |
| Размер на дисплея | 535.68 x 298.08 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | TN |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 320cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Гъстота на пикселите | 0.28 x 0.28 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Регулиране на височина | 0 – 155 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 576 x 362~517 x 209 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 3x HDMI 2.1 |
| Допълнителни функции | DyAC 2 технология |
| Консумация на енергия | 65W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
