Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 113% sRGB, 80% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 615.07 x 454.06 x 201.08 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 29W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
