Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 476.064 x 267.786 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.249 x 0.241 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -3° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 495.01 x 381.94 x 188.97 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 20W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI PRO MP2412
- 23.8" VA 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- HDMI
Цена: 83 €
162.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Acer SA242YH1bi
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 75 €
146.69 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
KOORUI E2412F
- 24" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Dell SE2225HM
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC 24B35HM2
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 75 €
146.69 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 22B2H/EU
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 99€ (-20%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC
