Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 15.6 инча (39.62 см.) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 7ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.179 x 0.179 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 64% sRGB, 45% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -20° до 45° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 356 x 210.7 x 13.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Hdmi портове | 1x Mini HDMI |
| Usb портове | 1x USB Type-C (до 60W зареждане) |
| Консумация на енергия | 10W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
