Характеристики
| Марка | Verbatim |
|---|---|
| Екран | 17.3 инча (43.94 см.) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Гланцово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 400cd/m² |
| Вградени технологии | FreeSync, Low blue light |
| Контрастно съотношение | 1200:1 |
| Време за реакция | 6ms |
| Гъстота на пикселите | 0.199 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | Вградена стойка, Наклон: от 0° до 85° |
| Размер (със стойка) | 40.0 x (0.8)1.4 x 24.8 см |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W (8Ω) |
| Hdmi портове | 1x HDMI (1.4) |
| Usb портове | 2x USB-C с поддръжка на DisplayPort Alt Mode, 1x USB-A 2.0 (само изход) |
| Консумация на енергия | 19 kWh |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
HANNS.G HT225HPB
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка HANNSpree -
Gigabyte GS27Q X
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 296 €
578.93 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
IIYAMA ProLite T2255MSC-B1
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 316 €
618.04 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite T2252MSC-B2AG
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 337 €
659.12 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ASRock PG27FFX1B
- 27" IPS 520Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 342 €
668.90 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
IIYAMA ProLite T2452MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 383 €
749.09 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite XUB3297QSNP-B1
- 32" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 388 €
758.86 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
