Характеристики
| Марка | TCL |
|---|---|
| Екран | 24.5 инча (62.23 см) |
| Размер на дисплея | 556.0 x 325.0 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | Mini LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 600cd/m² |
| Hdr | HDR600 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 6 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.0777x0.2331 mm |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 97% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23.5° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 125 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 556.9 x 501.0 x 226.0 мм |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Консумация на енергия | 18W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
