Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega DCR (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.155 x 0.155 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -2° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -2° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 615.5 x 551.9 x 196.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 26W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips Evnia 25M2N5200U
- 24.5" IPS 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Samsung ViewFinity S6 S60D LS32D...
- 32" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung ViewFinity S8 S80UD
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 349€ (-6%)325 €
635.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung ViewFinity S6 S60UD LS32...
- 32" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 349€ (-22%)269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG 27UP850K-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 342 €
668.90 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Lenovo ThinkVision T27QD-40
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 386 €
754.95 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell P3225DE
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 27U730A-B
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 389 €
760.82 лв. Виж всички продукти с марка LG
