Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 37 инча (94 см) |
| Размер на дисплея | 808.0128 x 454.5072 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), Mega Infinity DCR |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 823.9 x 565.0 x 250 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 35.4W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
