Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Размер на дисплея | 526.848 x 296.352 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.206 x 0.206 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -2° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -92° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 540.7 x 535.9 x 220 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 21W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero V277UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Samsung Essential Monitor S4 S40...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-30%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
AOC 27E4U
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Acer Vero B247YD6bmiprczx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 24P3CV
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 177 €
346.18 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
BenQ GW2486TC
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
AOC Q24P2Q
- 23.8" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC
