Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 797.22 x 333.72 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.232 x 0.232 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -2° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 815.3 x 457.7 x 221.3 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 32W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ASRock PG27QFT2A
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 201 €
393.12 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
LG 32U631A-B
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 27UP650K-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 335 €
655.21 лв. Виж всички продукти с марка LG -
BenQ MOBIUZ EX2710S
- 27" IPS
- 165Hz
- 1920x1080 Full HD
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
ViewSonic TD1630-3
- 15.6" TN 60Hz
- 1366 x 768 (WXGA HD)
- 220cd/m² яркост
Цена: 286 €
559.37 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Gigabyte GS27Q X
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 296 €
578.93 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
Samsung U32J590
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 270cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-21%)299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
