Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 698.4 x 392.85 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 270cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), Mega DCR (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.182 x 0.182 мм |
| Цветови спектър | 138% sRGB, 102% Adobe RGB, 97% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -2° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 729.5 x 534.5 x 250.5 мм |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4, 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 47W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC U32P2
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 372 €
727.57 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ASUS VT229H
- 21.5" IPS
- 1920X1080
- HDMI
Цена: 266 €
520.25 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Samsung ViewFinity S5 S50GC
- 34" VA 100Hz
- 3440x1440 (WQHD)
- AMD FreeSync™
Цена:
ПЦД: 319€ (-23%)245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
ViewSonic TD1630-3
- 15.6" TN 60Hz
- 1366 x 768 (WXGA HD)
- 220cd/m² яркост
Цена: 286 €
559.37 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Gigabyte GS27Q X
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 296 €
578.93 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
Dell S3225QS
- 31.5" VA 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-5%)359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 32UN650K-W
- 31.5" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 399 €
780.38 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ViewSonic TD2465
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
