Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 800.1 x 337.1 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | WVA |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | - |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 3800R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10+ Gaming |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 1 000 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -2° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -3° до 3° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 813.6 x 522.3 x 192.8 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | Wi-Fi 5 & Bluetooth 5.2 |
| Консумация на енергия | 42W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
