Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 590.42 x 333.72 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10+ Gaming |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 1 000 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.229 x 0.229 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -2° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -92° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 611.7 x 554.2 x 263.5 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 28W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ASRock PGO27QFS
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 625€ (-19%)505 €
987.70 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Samsung Odyssey OLED G5 G50SF 27...
- 27" OLED 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 200cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 499€ (-10%)449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Alienware AW2725D
- 26.7" QD-OLED 280Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
LG UltraGear™ 27GX704A
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 639€ (-12%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Alienware AW2725DF
- 26.7" QD-OLED 360Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 779€ (-16%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Lenovo Legion Pro 27Q-10
- 26.5" QD-OLED 280Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 528 €
1032.68 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell S3225QC
- 32" QD-OLED 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 815€ (-20%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Dell
