Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1000R |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 600 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 2 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -9° до 13° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -15° до 15° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -92° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 615.8 x 578.3 x 311.1 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт, Wi-Fi 5 & Bluetooth 5.2 |
| Консумация на енергия | 26W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA ProLite XCB3494WQSU-B1
- 34" VA 120Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Dell S3425DW
- 34" VA 120Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 385 €
753.00 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung 34A652
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 369€ (-11%)325 €
635.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 34G600A
- 34" VA 160Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP OMEN 34c
- 34" VA 165Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 449€ (-15%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Samsung Odyssey G6 32BG650
- 32" VA 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 479€ (-18%)389 €
760.82 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 34G630A
- 34" VA 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 415 €
811.67 лв. Виж всички продукти с марка LG
