Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 32 инча (81.28 см) |
| Размер на дисплея | 698.112 x 392.688 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -3° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -92° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 105 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714.6 x 625.9 x 250.2 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 26.4W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 27G610A
- 27" IPS 200Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ViewSonic VX2779J-HD-PRO
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 224 €
438.11 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
HP OMEN 27q
- 27" IPS 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 295€ (-22%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Alienware AW2724HF
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 419€ (-21%)329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
AOC U27G4R
- 27" IPS Dual-Frame Monitor 160Hz 3840 x 2160 (4K UHD)
- 320Hz.FHD
- 400cd/m² яркост
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
LG 27UP650K-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 335 €
655.21 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Acer Predator XB323QUPbmiiprx
- 31.5" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 345€ (-16%)289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell S2725QS
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 325€ (-16€)309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Dell
