Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -3° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -92° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 105 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 614.0 x 517.8 x 250.2 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 21W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 24GS60F-B
- 23.8" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Acer Nitro XF270X1biiph
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 185€ (-21%)145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Philips Evnia 27M2N3500NL
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
LG 27GS60F-B
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung Odyssey G4 25BG400
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 205€ (-22%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Odyssey G4 27BG400
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 205€ (-12%)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG 29U511A-B
- 29" IPS 100Hz
- 2560 x 1080 (UW-FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Acer Nitro KG272KL1bmiipx
- 27" IPS 72Hz / 144Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD) / 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 255€ (-15%)215 €
420.50 лв. Виж всички продукти с марка Acer
