ПРЕМИНИ ОТВЪД ГРАНИЦИТЕ
Още по-реалистично изображение
FHD резолюция и IPS матрица
Изображението на екрана никога не е било толкова реалистично, колкото е сега. Ще видиш любимите си игри в нова светлина благодарение на IPS матрицата, която се отличава с изключително точно цветопредаване и широк ъгъл на гледане от 178°. По-големият брой пиксели и увеличената дълбочина на изображенията допринасят за още по-реалистично гейминг изживяване.
Действията ти се отразяват моментално на екрана
240 Hz честота на опресняване и 1 милисекунда време за реакция
Върхова скорост във всяка сцена. Честотата на опресняване от 240Hz елиминира забавянетo, за да ти осигури вълнуващо гейминг изживяване и ултраплавен екшън във всяка сцена. С 1 милисекунда време за реакция и кадри без размазване, враговете ти нямат шанс.
Концентрирай се, без да губиш ритъма
Съвместим с Nvidia G-Sync
Игрите вървят плавно и без накъсвания. Съвместимостта с G-Sync осигурява синхрон между графичния процесор и дисплея, за да елиминира накъсванията, забавянето и пропаданията в изображението. Сложните сцени с бързи движения се възпроизвеждат стабилно и без накъсване благодарение на AMD FreeSync Premium Pro. Така винаги си с един ход пред конкуренцията.
Открий скритите страни на игрите
Режим Ultrawide Game View
Подготви се за победа. Превключи екрана на формат 21:9 чрез функцията Ultrawide Game View, за да видиш досега скрити от очите ви фрагменти от картината. Ако играеш на футболна игра, ще ти е много по-лесно да вкарваш голове, а ако се летиш с болид по пистата, ще получиш по-добър и реалистичен изглед към трасето.
Автоматично свързване на мига
Auto Source Switch+
Включи монитора и започни да играеш веднага. С технологията Auto Source Switch+, твоят монитор разпознава, когато свържеш ново устройство с него и незабавно превключва към новия източник на сигнал. Съответно можеш да започнеш да играеш веднага, без да се налага да търсиш към кой точно вход си включил твоето външно устройство.
Настрой монитора си за победа
Ергономичен дизайн
Обърни или наклони екрана и настрой картината така, че враговете никога да не излизат от полезрението ти. Екранът на монитора може да бъде позициониран така, че да ти бъде максимално комфортно, докато играеш.
Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 25 инча (63.50 см) |
| Размер на дисплея | 543.744 x 302.616 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega DCR (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2832 x 0.2832 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -3° до 22° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -15° до 15° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -92° до 92° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 558.5 x 552.9 x 244.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 18W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 24G4HA
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 120.4% sRGB
Цена:
ПЦД: 169€ (-23%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Gigabyte G25F2
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
AOC 27G4HA
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
LG 24GS60F-B
- 23.8" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка LG -
AOC 24V5CW/BK
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 146 €
285.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Samsung Odyssey G4 27BG400
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 205€ (-12%)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Legion R25i-30
- 24.5" IPS 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 181 €
354.01 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Samsung Odyssey G5 G50F
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 185€ (-6€)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
