Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1800R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 95% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -2° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 617.9 x 468.7 x 250.7 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 16.4W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC C24G42E
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 88.8% DCI-P3
Цена:
ПЦД: 153€ (-28%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 27E2N1110L
- 27" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
AOC C27G42E
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 92.1% DCI-P3
Цена:
ПЦД: 163€ (-11%)145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Lenovo ThinkVision S25e-30
- 24.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 156 €
305.11 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASRock PG27F15RS1A
- 27" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 137 €
267.95 лв. Виж всички продукти с марка ASRock
